TR10F100MFNES
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TR10F100MFNES
Description
-55℃~+125℃ 100MΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ - Through Hole Resistors ROHS