TNPW121090R9BECN
MFR.Part #
TNPW121090R9BECN
JLCPCB Part #
C4291169
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 333mW 90.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount