P0805E8411BNT
MFR.Part #
P0805E8411BNT
JLCPCB Part #
C4294366
Description
-55℃~+155℃ 200mW 8.41kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS