TNPW12108K25BEEN
MFR.Part #
TNPW12108K25BEEN
JLCPCB Part #
C4213004
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 333mW 8.25kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS