CMF65365R00FKEK70
MFR.Part #
CMF65365R00FKEK70
JLCPCB Part #
C1455565
Description
-55℃~+175℃ 1.5W 365Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS