TNPW121068R0BEEA
MFR.Part #
TNPW121068R0BEEA
JLCPCB Part #
C4097335
Description
-55℃~+155℃ 333mW 68Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS