TNPW121051K1BEEN
MFR.Part #
TNPW121051K1BEEN
JLCPCB Part #
C4006790
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 333mW 51.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS