ERJ-14YJ752U
MFR.Part #
ERJ-14YJ752U
JLCPCB Part #
C2080392
Description
-55℃~+155℃ 500mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS