TNPW121024K0BEEA
MFR.Part #
TNPW121024K0BEEA
JLCPCB Part #
C4189111
Description
-55℃~+155℃ 24kΩ 333mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS