P0805E1653BBT
MFR.Part #
P0805E1653BBT
JLCPCB Part #
C4146155
Description
-55℃~+155℃ 165kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount