RN60C60R0BRE6
MFR.Part #
RN60C60R0BRE6
JLCPCB Part #
C1856215
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 250mW 60Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors