TNPW121013K0BETA
MFR.Part #
TNPW121013K0BETA
JLCPCB Part #
C4229799
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 13kΩ 333mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount