TNPW1206787KBYEA
MFR.Part #
TNPW1206787KBYEA
JLCPCB Part #
C4348750
Description
-55℃~+155℃ 250mW 787kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS