TNPW120674R1BETY
MFR.Part #
TNPW120674R1BETY
JLCPCB Part #
C4062100
Description
-55℃~+125℃ 250mW 74.1Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount