RN55D7684FRE6
MFR.Part #
RN55D7684FRE6
JLCPCB Part #
C1799715
Description
-65℃~+175℃ 125mW 7.68MΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors