TNPW120661K2BETA
MFR.Part #
TNPW120661K2BETA
JLCPCB Part #
C1357297
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 61.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount