RN60C9421BBSL
MFR.Part #
RN60C9421BBSL
JLCPCB Part #
C3385564
Description
-65℃~+175℃ 250mW 9.42kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors