TNPW120658K3BYEA
MFR.Part #
TNPW120658K3BYEA
JLCPCB Part #
C1728808
Description
-55℃~+155℃ 200V 400mW 58.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS