BZG05C4V7-HM3-18
MFR.Part #
BZG05C4V7-HM3-18
JLCPCB Part #
C7223654
Description
1 Independent 1.25W 13Ω 3uA@1V 4.4V~5V 4.7V 600Ω DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS