TNPW1206560KBYEA
MFR.Part #
TNPW1206560KBYEA
JLCPCB Part #
C4025746
Description
-55℃~+155℃ 250mW 560kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS