TNPW12064K75BXEA
MFR.Part #
TNPW12064K75BXEA
JLCPCB Part #
C1728226
Description
-55℃~+155℃ 200V 4.75kΩ 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS