VY1150K31U2JQ6TV0
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VY1150K31U2JQ6TV0
JLCPCB Part #
C2232118
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 15pF 760V X1,Y1 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS