TNPW120647K5BYEA
MFR.Part #
TNPW120647K5BYEA
JLCPCB Part #
C4228969
Description
-55℃~+155℃ 250mW 47.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS