TNPW120647K0BYEA
MFR.Part #
TNPW120647K0BYEA
JLCPCB Part #
C4176832
Description
-55℃~+155℃ 250mW 47kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS