TNPW120647K0FHEA
MFR.Part #
TNPW120647K0FHEA
JLCPCB Part #
C1713643
Description
-55℃~+155℃ 200V 400mW 47kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS