TNPW1206412KBEEN
MFR.Part #
TNPW1206412KBEEN
JLCPCB Part #
C3964740
Description
-55℃~+155℃ 250mW 412kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS