RT1206WRB07120RL
MFR.Part #
RT1206WRB07120RL
JLCPCB Part #
C4005733
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS