TNPW12062K94BETY
MFR.Part #
TNPW12062K94BETY
JLCPCB Part #
C4004977
Description
-55℃~+125℃ 2.94kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount