TNPW12062K10BYEA
MFR.Part #
TNPW12062K10BYEA
JLCPCB Part #
C4173128
Description
-55℃~+155℃ 2.1kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS