TNPW12062K03BETY
MFR.Part #
TNPW12062K03BETY
JLCPCB Part #
C4157272
Description
-55℃~+125℃ 2.03kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount