TNPW1206220KFHTA
MFR.Part #
TNPW1206220KFHTA
JLCPCB Part #
C3950282
Description
-55℃~+125℃ 220kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount