TNPW1206200KBYEA
MFR.Part #
TNPW1206200KBYEA
JLCPCB Part #
C3932186
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS