TNPW12061K93BETY
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPW12061K93BETY
JLCPCB Part #
C4214684
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1.93kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount