SFR2500006809JA500
MFR.Part #
SFR2500006809JA500
JLCPCB Part #
C3452513
Description
-55℃~+155℃ 400mW 68Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS