TNPW12061K20BXTA
MFR.Part #
TNPW12061K20BXTA
JLCPCB Part #
C4195704
Description
-55℃~+125℃ 1.2kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount