RC1206FR-074K99P
MFR.Part #
RC1206FR-074K99P
JLCPCB Part #
C20163689
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.99kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS