TNPW1206196KBYEA
MFR.Part #
TNPW1206196KBYEA
JLCPCB Part #
C1728811
Description
-55℃~+155℃ 196kΩ 200V 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS