CP00104K700KE66
MFR.Part #
CP00104K700KE66
JLCPCB Part #
C19321371
Description
-65℃~+225℃ 10W 4.7kΩ Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS