TNPW1206133RBETY
MFR.Part #
TNPW1206133RBETY
JLCPCB Part #
C1357257
Description
-55℃~+125℃ 133Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount