RN732BTTD93R1B25
MFR.Part #
RN732BTTD93R1B25
JLCPCB Part #
C4228155
Description
-55℃~+155℃ 125mW 93.1Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS