TNPW1206127RBETY
MFR.Part #
TNPW1206127RBETY
JLCPCB Part #
C4169782
Description
-55℃~+125℃ 127Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount