TNPW1206105RBETY
MFR.Part #
TNPW1206105RBETY
JLCPCB Part #
C1357484
Description
-55℃~+125℃ 105Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount