TNPW1206100RBETY
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPW1206100RBETY
JLCPCB Part #
C1357362
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 100Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount