TNPW08059K31BXEA
MFR.Part #
TNPW08059K31BXEA
JLCPCB Part #
C4323576
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.31kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS