TNPW08058K20BETY
MFR.Part #
TNPW08058K20BETY
JLCPCB Part #
C1357316
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 8.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount