TNPW08051K20BETY
MFR.Part #
TNPW08051K20BETY
JLCPCB Part #
C1357778
Description
-55℃~+125℃ 1.2kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount