TNPW080586R6BXEA
MFR.Part #
TNPW080586R6BXEA
JLCPCB Part #
C1716307
Description
-55℃~+155℃ 150V 200mW 86.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS