CRCW2512634RFKEG
MFR.Part #
CRCW2512634RFKEG
JLCPCB Part #
C2125395
Description
-55℃~+155℃ 1W 300V 634Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS