TNPW080580K6BEEN
MFR.Part #
TNPW080580K6BEEN
JLCPCB Part #
C2081064
Description
-55℃~+155℃ 150V 200mW 80.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS