TNPW08057K15BYEA
MFR.Part #
TNPW08057K15BYEA
JLCPCB Part #
C1720665
Description
-55℃~+155℃ 150V 200mW 7.15kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS